Červen 2011

Regiment - Pravda musí von, Proti prúdu

14. června 2011 v 18:48 →Hudba←
Jako taky tenhle styl úplně nemusím. Ale když jsem v sobotu na jednom koncertě slyšela tyhle, fakt se mi to líbilo. To skoro není ani rap... :) Jak řekla Lucka: "Já si vždycky myslela, že rap je sprostej a tak, ale tohle je úplně jiný." (promiň, nevím přesně jak si to řekla). V těch písničkách prostě nejde o nic jinýho, než o text (ikdyž, předehry se mi taky líbí).

Pravda musí von
"♫♪Pravda je čistá, z Krista, Boh je tá cesta tesná, presná, no istá. Roztrhol opony, padajú okovy, praskajú betóny, rušia sa zákony. Tak kto pôjde proti nám? Kto sa nám postaví? Sme na strane Víťaza a nikto nás nezastaví.♪♫"

Proti prúdu
"♫♪Navždy pôjdem proti davu a prúdu, lebo verím v realitu posledného súdu! ... Idem proti prúdu, aj keď ma to občas trhne, keď sa brodím v bahne a celé sa to na mňa vrhne. Nikdy nestratím vieru a nádej otočiť sa a pokračovať znova ďalej.♪♫"

Déšť

8. června 2011 v 17:44 →Fotky←
Je úplně úžasnej déšť! Aspoň pro lidi, co jsou v teple a mají po ruce foťák..:) Vyfocený je to nic moc, zvlášť první fotka, kterou jsem omylem fotila na makro. Navíc mě ještě napadlo pár věcí, co vyfotit, tak doufám, že to stihnu a kdyžtak sem ty fotky přidám.:) Ale ty rany jsou docela děsivý, asi je to tady nad Brnem.. (To jsem psala před pár minutama, teď už se vyjasňuje a já nestihla dál fotit..:()


Nejdřív byly takový zajímavý-děsivý mraky..
-------------------------
Asi o pět minut později.:) Ty dvě fotky jsou vyfocený ve stejnou chvilku kousek od sebe (na té první hotce je vpravo vidět začátek těch mraků).
P.S.: Omlovám se, že jsem kecala s tím, že zase budu přidávat. Měla jsem nápady, ale nějak jsem je zapoměla, nebo co...