Listopad 2011

3. design - medvědi

28. listopadu 2011 v 20:45 →Desingy←
No, takže popravdě: Co myslíte? Nechci slyšet dobrý, jetli si při tom myslíte "tohle bych změnila... tohle bych udělala takhle..."... Vážně, popravdě mi to řekněte!;) Mě třeba vadí, že je ten nápis Katie25 - blog nad menu, ale už se mi to nechce předělávat. A taky jasně - vím že je to jednoduchý, ale má to být jakože sníh:D nebo nevím, ale když jsem dala na okraje vločku, tak to bylo divný.


K-4 & ElMurdo ft. Janette - Hvězda

28. listopadu 2011 v 18:59 →Hudba←
Dlouho očekávaný, před hodinou zveřejněný klip.


Inverze

28. listopadu 2011 v 18:45 →Myšlenky←
Určitě jste si všimli, že všude ve zprávách, novinách a internetu básní o inverzi.
Já osobě nějak moc velký rozdíl od obyčejné mlhy nepoznala, až na dnešní ráno. Nejen, že se mi poprvé hůř dýchalo, ale to, co jsem viděla mi hlavně přišlo hrozně zvláštní, ale i krásný. Když jsem šla do školy, bylo sychravo a tak nějak smutně. Když jsem ale zvedla hlavu a podívala se dál, až za hranice města, špíny, smogu a mlhy, uviděla jsem čistou oblouhu s malinkatými červánky. (Všímáte si, že by to šlo použít i jako metafora?;)) Strašně se mi potom líbilo, jak se během dopoledne všechno vyčistilo a bylo krásně. Takový by podle mě měl být podzim.:)

Jinak ta metafora by mohla být třeba takhle:
Když se trápíme nějakým problémem a máme pocit, že je všude kolem nás a nemá východisko, mnohdy se prostě stačí podívat nahoru. Najednou uvidíme, že to má řešení a není to tak beznadějné. Čím víc se zaměříme na to řešení a pokusíme se zapomenout na tu špínu kolem nás, začne se rozplývat a promění se v krásnej den!! Když se ale budeme soustředit konkrétně na každou věc, co se nám nedaří, tak se do toho tak potopíme, že si třeba ani nevšimneme tý krásy, která tam nahoře je. Takže: hlavu vzůru !:))

zdroj obrázku: idnes.cz

2. design - můj svět

27. listopadu 2011 v 22:13 →Desingy←
Vážně, vím že je to strašný. Nepřeháním. Je to rychovka aby v záhlaví nebylo bílo, snad vám aspoň nebude připadat, že by bílo bylo lepší..

P.S.: Vážně nechápu, proč se to neobjevuje. Aspoň se tam záhadně vrátilo to starý záhlaví...

Návrat

27. listopadu 2011 v 21:10 →Oznámení←
Tákže..:) Po dlouhé době jsem zpátky. Jeden důvod je, že jsem si zrušila facebook, takže mám víc času, ale hlavně mě napadlo, že: sem stejně chodíte jen vy tři (Marky, Lucka, Sabka), teda snad začnete chodit, když jsem zase zpátky, což mi nevadí, naopak, takže sem budu přidávat spíš fotky z akcí, kam pojedem nebo nápady nebo prostě ať se máme kde domlouvat, když nemám ten face. Myslím, že je to dobrý nápad - mít takovej soukromej blog, ne? Co říkáte?:)

P.S.: S úpravama, článkama, designem a vším začnu během příštího týdne.