Prosinec 2011

Soutěže

25. prosince 2011 v 21:01 →Oznámení←
Rozhodla jsem se udělat rubriku soutěže. Když jsem totiž dělala odměny za odpočítávání, uvědomila jsem si, jak mě to baví..:D A tak mě napadlo, proč nedělat soutěže a následné odměny. :) Nějaká se tu možná objeví už brzo!

Za odpočítávání

25. prosince 2011 v 19:32 →Odměny←
Tákže, tady je diplom a klikačka pro výherce odpočítávání, pro Pirate-Jack. :)


Promiň, že na té klikačce není Jack, ale když mě se tady ta fotka Johnnyho tak líbila..:P

Odpočítávání

13. prosince 2011 v 20:50 →Soutěže←
Takže, je tu první soutěž. Jde o to, že v komentářích začnu číslem 1 (ptotom už nic psát nebudu) a vy se potom pokuste dopočítat co nejvýš. Klidně pište jeden několik po sobě, ale bylo by dobrý psát jedo číslo do jednoho komentáře, aby to sedělo s čísem komentáře, prostě jako:
1 | | |
1
2 | | |
2
3 | | |
3
Chápete? Komentáře, co nebudou počítat, budu mazat, aby to nekazilo, jestli mi chcete něco napsat, napište do článku pod tím, děkuju..:)
Tohle by vás ale asi dlouho nebavilo, tak z toho udělám soutěž. Předem si určím čas, a kdo v tu dobu bude mít nejvyšší číslo, vyhraje diplom a klikačku. Tak co, do kolika dojdeme?

Brno

13. prosince 2011 v 17:40 →Videa←
Vím, je to divný dávat do kategorie filmy, ale nechce se mi kvůli tomu zakládat nová rubrika.:D
No, prostě jsem narazila na tohle video a docela dost se mi to líbí, co si o to myslíte vy? Nějaký místa mi přijdou hodně zajímavý a ani je neznám.. Ale je pravda, že místa, co znám, vypadají taky daleko zajímavěji než ve skutečnosti..:D
(Vpravo dole si nastavte nejvyšší kvalitu, jestli se vám to bude sekat, tak prostě nejvyšší, co pojede v pohodě..:))


Zimní víkend

12. prosince 2011 v 15:29 →Myšlenky←
Tento víkend jsem spolu s Marky, Luckou a dalšíma zažila zajímavý víkend.
Celé to spočívalo v přežití ve volné přírodě. Za celou dobu jsme ušli docela hodně kilometrů často do strmých kopců, ale hlavně jsme se brodili po kolena ve sněhu, takže to bylo opravdu hodně náročný. Asi se ani nebudu snažit vysvětlit, jak nesnesitelný to v nějakých chvílích bylo, protože nikdy si to nejde představit správně, když to nazažijete. V noci jsme spali na igelitu, který jsme si jen tak roztáhli na sníh a v obyčejném spacáku s podle mě né moc užitečnou tepelnou vložkou, takže asi není nutný říkat, že byla příšerná zima.
Proč jsme tam teda vůbec jezdili? Šlo nejen o tom,a bychom si něco zažili, ale hlavně abychom nabrali zkušenosti a naučili se co nejlépe vést děti v organizaci Royal Rangers, která to celé pořádala. Opravdu jsme se tam dozvěděli docela hodně zajímavých věcí, pobrali nějaké zkušenosti a přece jenom si to i užili.
Nechcou se mi sem psát konkrétní zážitky, protože přecejenom je to blbý, když to bude číst někdo cizí, tak snad asi jenom to, že v sobotu bylo v noci docela jasno, svítil úplněk a odrážel se v aspoň čtvrt metru sněhu, tak si představte, jak to muselo být krásný..^^
Skončím asi tím, že i když by mě to předtím nenapadlo, tak se mi asi stýská.

vážně, tohle je fotka z tohoto víkendu :), líbí se mi asi nejvíc

Mraky

5. prosince 2011 v 16:20 →Myšlenky←
To je dobrý, pokaždý, když se podívam z okna, leze zpoza střechy nějakej zvláštní mrak, je to jak přehlídka! Čistý nebe, jenom se nad protější střechou jako na pásu střídají tmavý mraky a každej připomíná něco jinýho.. Když se ale teď podívám na nějakou fotku, kde jsem se to snažila vyfotit, vůbec mi to nepříjde tak hezký, takže fotky sem nedám..

Clouds HD Wallpaper
zdroj obrázku: wallpapershd.org

Zázračný kytky

5. prosince 2011 v 16:10 →Fotky←
Vážně - mám zázračný kytky! Věřte nebo ne, pořád kvetou a daří se jim. Nějkaý povadlý listy mají už od léta, ale zelený listy a vykvetlý květy taky. Jediný co, tak ten den, kdy sněžilo, tak taknějak schlíply, ale pak zase ožily. Dobrý bylo, když mamka řekla: "A co by teprv dělaly, kdybysme se o ně starali!", protože je vážně zalíváme jen zřídka..
Mám tady fotky ze včerejška, ale díky světlu jsou docela hodně rozmazaný, takže: "Nedívejte se na kvalitu, ale na to, co na tý fotce je." Tu větu si asi dám jako šablonu.

Letní den

5. prosince 2011 v 15:40 →Fotky←
Není dneska krásně?
Nebýt té minuty nebo dvou, kdy pršelo, tak myslím, že je dnešek super den pro lidi s foťákem i bez něj. Já fotila. Ale musím po několikáté zopakovat, že to vážně nejsou nějak úžasný fotky, ale jde o to, aby bylo poznat, jak krásně je. Ta věta už je strašně ohraná, ale k mým fotkám prostě sedí..
A ano, vážně. Tyhle letní fotky jsou focený dneska!:)

Východ slunce

4. prosince 2011 v 19:43 →Fotky←
Tyhle fotky jsou focený už docela dávno, ale napadlo mě je sem dát.
Nejsou nějak moc kvalitní, aby to viniklo, musela jsem fotit s bleskem, ale potom to zase osvětlilo kytky nebo střechu.. Jde o to, aby bylo poznat, že to fakt to ráno bylo hezký. Často jsem totiž vidívala východy, ale tenhle z těch mraků byl asi nejzajímavější.
Nejdřív se na obzoru objevila zářivá oranžová čára, potom se rozplynuly mraky a probudilo se sluníčko..:)) (Je to ale myslím focený maximálně 20min po sobě!)Versus

1. prosince 2011 v 17:07 →Videa←
Hodně dobrej "film". Nevím, co k tomu napsat, vždyť vy všechno víte..:D Ale chci to tady mít.