Leden 2012

Sníh?

23. ledna 2012 v 16:59 →Myšlenky←
Achjo.. Venku je úplný jaro! Vím, že to už dlouho, ale stejně. Navíc kdyby od Novýho roku bylo prostě hezky, tak co se dá dělat, ale když už nás to vždycky navnadí na sníh a nic, tak je to hrozný.. Třeba u nás sněžilo docela hodněkrát, ale vždycky to přes den roztálo.
Osobně mám o 100% radši léto nebo aspoň jaro než zimu, ale přecejenom ten sníh k ní prostě patří a ke všemu máme jet v březnu nalyžák, tak už vidím, jak jezdíme po trávě..:D Vtpiný bylo, když říkali včera ve zprávách "Zítra očekávejme sněhové vánice na celém území Česka s výjimkou jihomoravského kraje." Nenaštvalo by vás to?! :DD
Ale jinak je venku krásně a šíleně se nemůžu dočkat léta a prázdnin!


zdroj obrázku: truehdwallpaper.com

Za hledání rozdílů

19. ledna 2012 v 19:12 →Odměny←
Tak tady jsou konečně odměny za hledání rozdílů. První byla Lucka, která ještě na mail dostane design, klikačku, avatar a jmenovku, ale pro druhou Marky mám taky diplom, protože záleželo jenom na tom, že se na blog podívala později. Tak.. snad se líbí. :)Rozdíly

6. ledna 2012 v 18:16 →Soutěže←
Je tu druhá soutěž!
Tipický poznávání pěti rozdílu. Akorád jsem rozdíly dělala poprvé, takže je to možná těžký, ale to poznám.
Odměnu chci udělat velikou, ale nenapadá mě víc než diplom a klikačka, ale k tomu si výherce budem moc vybrat ještě - design, avatar a jmenovku - podle toho, jak bude chít, klidně všechno, jenom jedno, nebo nic..
Snad se vám to povede, držím palce!


4. design - sluníčko

1. ledna 2012 v 20:04 →Desingy←
Agr-hfklmp..
Nevím, jestli jsem prostě moc sebekritická, nebo jsou všechny designy hrozný. Tenhle se mi jako trochu líbí, ale vůbec není tak hezkej, jak bych si představovala, že by po tak dlooooouhý době vytváření měl být. Nějakej obrázek jsem hledala hrozně dlouho, nejdřív jsem chtěla něco se sněhem, ale všechno bylo hrozně kýčový. A hlavně mi vůbec nevadí mít něco nezimního, stejně si z nás počasí dělá srandu a na zimu to venku nevypadá.. Takže ne. Nezbláznila jsm se, když jsem si dala na záhlaví letní nebo podzimní fotku.:)
Všechno, co se vám po podívání na novej vzhled řekne v hlavě, mi prosím napište do komentáře.