Prosinec 2012

Podstata Vánoc

30. prosince 2012 v 16:29 →Videa←
Tak co, užili ste si Vánoce a dosavadní vánoční volno? Já si moc užívám, že skoro nic nemusím..:)
Tohle video už teď není úplně tématický, protože advent je za náma, ale vzhledem k tomu, že pořád trvá vánoční volno a navíc to tu vážně chci mít, takže: tadá!
Hlavně se prosím neodraďte po prvních chvílích kdy je tam Gangam style, taky ho už absolutně nemůžu vystát. :D Je to sice anglicky, ale myslím, že rozumět je tomu v pohodě. Vážně mi přijde super, že někdo dokázal do minutovýho videa nacpat postatu Vánoc. No, podívejte se sami. :)


Lecrae - Tell the world

11. prosince 2012 v 18:19 →Hudba←
Po nějaké době tu mám zase písničku! V poslední době nejradši posloucám Lecrae-ho, fak jsem si ho oblíbila - hudba je úžasná a protože je to křesťan, tak má i dokonalý texty. Štve mě, že jim nerozumím, ale naštěstí některý z nich už nějací chytří lidé přeložili (třeba Don´t waste your life). Tahle zrovna otitulkovaná není, takže můžeme jen hádat, co zpívá, ale zase jsem si říkala, že by byla možná ještě tak nejvíc přijatelná pro ty, co moc nemusí rep. (Já ho docela musím. :D)


A tady, máte ještě odkaz na jeho svěděcví - přeložené. Je to fakt zajímavý a stojí za to poslechnout, myslím. :)
(od 8:05 je tam přeložená část písničky Just like you)

Za hádání foťáku

9. prosince 2012 v 19:15 →Odměny←
Takže, moji soutěž o typování typů foťků u fotek správně uhádla jediná Lúx! Vím, že je to taky trochu o náhodě, ale určitě se to ovlivnit dá. :D No, správně to mělo být skutečně takhle:

1. Nikon - květ a zídka
2. Olympus - květy a obloha
3. Olympus - modrá zapadající obloha
4. Nikon - jahoda
5. Nikon - hrníček v rukách
6. Nikon - žluté květy
7. Olympus - růžová zapadající obloha

6. design - polární záře

2. prosince 2012 v 15:14 →Desingy←
Teď poslední dobou jsem si strašně zamilovala Norsko (mám sen, že se tam jednou podívám..) a taky mě na něm strašně uchvátila polární záře, takže jsem se rozhodla takhle udělat i design.
Prostě - nejsem žádná umělkyně, takže dávám přednost vkládání hezkých fotek cizích lidí. :) A proto můžu říct, že tenhle design se mi moc líbí! ^^ A taky, strašně dlouho jsem nemohla přijít na to, jak to udělat s pozadím stránky, protože mi bylo líto, že by ty hory nebyly vidět a když jsem to udělala úplně průhledný, těžko se četl text, takže tenhle kompromis mi přijde super.
Je mi jasný, že všichni nemusíte mít takhel pozitivní názor - takže, směle do komentování! :)


Pokračuju

2. prosince 2012 v 13:00 →Oznámení←
Takže, jak už asi název prozradí, nikdy jsem s tímhle blogem neskončila. Prostě jen na něj často delší dobu nemám náladu, tak se sem jen pořád koukám, jestli tu náhodou samo něco nenaskočí a sleduju blogy známých (viz Oblíbené blogy). Možná by bylo fajn omluvit se, že jsem tak dlouho nic nepřidala, ale když nemám žádné "spřátelené blogy" ani nic podobného, tak asi ani není proč. Prostě - vždycky sem budu chodit jen, když dostanu náladu - jako třeba teď. :)

Takže, co mám v plánu:
• vyhlásit minulou soutěž s fotkama
• výherkyni po dlouhé době slibování udělat design na blog
• udělat semka nový design (protože přece jenom ta kytka už není úplně tématická)
• nějakou dobu zase přidávat články, protože docela mám co, jen se mi často nechce :P

Tak doufám, že se sem aspoň někdo a aspoň na chvíli vrátí. :)